Podporte našu činnosť

Teraz môžete Vaším darom podporiť šírenie kresťanských hodnôt na Slovensku. Poďte robiť tieto veci s nami! Okrem veľkého počtu dobrovoľníkov máme 8 členný tím, ktorý pracuje naplno celý rok na tom, aby sme mohli pre vás organizovať naše pravidelné modlitebné stretnutia, evanjelizačné výjazdy, formačné kurzy, konferencie, protesty, vydávať časopis Nahlas....skrátka všetko pre to, aby mohlo byť ešte viac ľudí premenených Božou prítomnosťou. Okrem Vašej modlitebnej podpory potrebujeme aj finančné prostriedky na podporu našej služby, ktorá je financovaná najmä z darov.

Služba, ktorú robíme predbieha naše finančné a technické možnosti, ale veríme, že Boh svoje dielo nielen plánuje, ale aj zabezpečuje. Pomôžte nám v tom, aby Boh mohol konať ešte viac cez našu službu.

Váš dar môžete poslať na náš účet č. SK57 1100 0000 0026 6147 5002 (Tatra Banka), alebo pomocou vyplnenia údajov dole. Ďakujeme!

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

Adresa

Poznámka

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!